Merhaba

Hakkımızda

  1. Satın Alma Motoru
  2. Hakkımızda

KURULUŞ FELSEFEMİZ

Her alıcı bir şey almak, her satıcı da bir şey satmak ister. Genellikle de alıcılar neyi, nereden ve en uygun şekilde alacaklarını bilemez; satıcılar da neyi, nerede ve en uygun şekilde satacaklarını bilemez. İşte biz buradaki soruna çözüm üretmek amacıyla 2016 yılında işe başladık. Gerek somut ürün, herekse hizmet alım-satımlarında alıcıyla satıcıyı aynı ortamda buluşturmayı hedefledik. Bu iki tarafın birbirleriyle bizim aracılığımızla sağlıklı bir iletişim kurmalarını sağlamaya çalışıyoruz. İnanıyoruz ki bu iletişimin sonunda herkes kazanacak!

VİZYONUMUZ

En büyük yapıtaşından en küçük hücresine kadar alıcıyla satıcıyı en uygun koşullarda ve kazan kazan anlayışı içinde buluşturmayı hedefleyen Dünyada ve Türkiye’de söz sahibi öncü bir kuruluş olmak.

MİSYONUMUZ

Kuruluş felsefesi ışığında alıcı-satıcı ilişkisini sağlıklı bir hale getirmeyi amaçlayan ve motivasyonunu uzun vadeli hedeflerinden alan, kaliteyi ve sıfır hatayı şiar edinen, emeğe, müşteriye ve paydaşa saygılı, kazan-kazan anlayışını sürdürülebilirliğe taşıyan, tüm taraflara zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan alanında lider bir kuruluş olmak.